OCZY

Cienie do powiek

Uno perłowe

Wyjątkowo miękkie i napigmentowane kolorem cienie do powiek. Bardzo łatwe w aplikacji i trwale utrzymujące się na powiece. Dzięki szerokiej palecie kolorystycznej stworzysz makijaż na każdą okazję.

Zobacz

Uno matowe

Seria cieni o matowym wykończeniu w kolorach na każdą okazję. Wyjątkowo miękkie i napigmentowane kolorem cienie do powiek. Bardzo łatwe w aplikacji i trwale utrzymujące się na powiece.

Zobacz

Trio mix

Trójkolorowe cienie do powiek umożliwiają nadać oku pożądany kształt. Za jednym pociągnięciem pędzelka pokrywają powiekę pięknym, głębokim kolorem.

Zobacz

Winter Quartet

Poczwórne cienie do powiek w idealnie zestawionej palecie kolorystycznej. Pozwalają stworzyć oryginalne połączenia i podkreślić głębię spojrzenia.

Zobacz

Sweet

Seria cieni do powiek, składających się z 4 uzupełniających się kolorów, które dają swobodę użycia całej palety. Za każdym razem makijaż będzie miał wyjątkowy charakter. Miękkość kamieni ułatwia precyzyjną aplikację.

Zobacz

Mascary

Lover

Cudownie pogrubione rzęsy! Mascara zapewnia zachwycająco pogrubione rzęsy, a specjalnie dobrana szczoteczka umożliwia na ich dokładne pokrycie tuszem.

Zobacz

2500 calories

Klasyczny tusz pogrubiający. Daje efekt potrójnej objętości rzęs! Tusz jest super trwały, nie kruszy się i nie osypuje.

Zobacz

Hypoalergiczna

Formuła tuszu jest delikatna i stworzona specjalnie dla osób o wrażliwych oczach. Pozwala na efektowny makijaż bez obciążania i ryzyka uczulenia.

Zobacz

Mascara 3D kolorowa

Wybór odpowiedniego koloru tuszu to świetne wykończenie pięknego makijażu oka. Kolorowy tusz do rzęs potrafi w kilka sekund odmienić nawet najprostszy makijaż. Jeśli do tej pory nie byłaś zwolenniczką kolorowego makijażu, daj się skusić i zaskoczyć efektem! Dostępny w 3 odcieniach: granat, niebieski i brąz.

Zobacz

Perfect

Tusz pogrubiająco-wydłużający do rzęs. Zastosowana w tuszu innowacyjna szczoteczka silikonowa pomaga w dokładnym pokryciu każdej rzęsy. Rzęsy stają się maksymalnie pogrubione, a nowa formuła tuszu zapewnia cudowne wydłużenie. Spojrzenie nabiera charakteru i głębi.

Zobacz

Mascara MAX Black

Żółta pogrubiająco-wydłużająca Extra Black
Koralowa pogrubiająco-wydłużająca
Turkusowa pogrubiająco-wydłużająca wodoodporna
Pomarańczowa pogrubiająco-wydłużająca Perfect Black
Różowa pogrubiająco-wydłużająco-podkręcająca 3 W 1

Zobacz

Eyelinery w płynie

Eyeliner

Wyjątkowo trwała, wodoodporna formuła zapewnia piękny makijaż oka przez cały dzień. Pięknie wykonane kreski na powiekach podkreślają głębię spojrzenia.

Zobacz

Konturówki